16YQ100C SCHOTTKY RECTIFIER HIGH EFFICIENCY SERIES stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   No. Parte
More 16YQ100C IR
100 in stock
More 16YQ100C SEME-LAD
TO257AA
8700 in stock
More 16YQ100C IR
Real OEM XS!
37 in stock