08051A2R7CATMA stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   No. Parte
More 08051A2R7CATMA AVX CORPORATION
AVX,CERAMIC CHIP CAPACITORS
4000 in stock
More 08051A2R7CATMA AVX
In stock ships today
4000 in stock
More 08051A2R7CATMA AVX
CERAMIC CAPACITORS 2.7PF +-.25PF
2665 in stock
More 08051A2R7CATMA AVX
52000 in stock