0603YC223MAT2A stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   No. Parte
More 0603YC223MAT2A AVX
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603
3900 in stock
More 0603YC223MAT2A
603
12000 in stock
More 0603YC223MAT2A AVX
SMT REELS - FULL
12000 in stock
More 0603YC223MAT2A AVX/KYOCERA
3810 in stock