0603COG100J050P07 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   No. Parte
More 0603COG100J050P 13 S M
T+R 16K/ 10pf 50V 5%
16000 in stock