0603COG100J050 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   No. Parte
More 0603COG100J050P 13 S M
T+R 16K/ 10pf 50V 5%
16000 in stock