06036.8PB stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   No. Parte
More 0603 6,8pF 1% MURATA
3980 in stock
Score Components Inc.
Address: 100 Sam Fonzo Drive Beverly, Massachusetts, United States 01915
Contact: Rick   Nardella,  Phone: 978-969-3334 , Fax: 978-998-4915
More 0603 68PF NPO AVX
BOX 1271
500 in stock
More 0603 68pF 50V (NPO) 5%
2245 in stock