06035C471MAT2A stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   No. Parte
More 06035C471MAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
2470 in stock
More 06035C471MAT2A
AVX
10060 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
8000 in stock
More 06035C471MAT2A AVX CORPORATION
3892 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
NEW IN STOCK
3848 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
470PF 50V
3300 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
MY STOCK
3804 in stock
More 06035C471MAT2A
3195 in stock