06035C222MAT2A Capacitor, ROHS stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More 06035C222MAT2A AVX CORP
2092 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 06035C222MAT2A AVX
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX CORPORATION
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX CORP
1140 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
3 - 5 days
8000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
89818 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
Capacitor, ROHS
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
102500 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
MLCC 2.2nF X7R 50V 20% 0603
384000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX/KYOCERA
21000 in stock