ZXT13P12DE6TC 12V PNP SILICON LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More ZXT13P12DE6TC ZETEK
new and original
600000 in stock
More ZXT13P12DE6TC DIODES/ZETEX
Original,SOT23-6
56761 in stock