ZSR285N8TA stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More ZSR285N8TA ZETEX
SMD
5500 in stock
More ZSR285N8TA ZETEX
IC VOLTAGE REG 2.85V 200MA 8SOIC
1000 in stock
More ZSR285N8TA ZETEX
720 in stock
More ZSR285N8TA ZETEX
5800 in stock
Similar Parts of ZSR285N8TA
ZSR300
3 suppliers
6582 in stock