Z80SIO/28442ACS stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More Z80SIO/2B1 SGS
IC
60 in stock
More Z80 SIO/4 ZILOG
15 in stock
More Z80SIO2Z84C4208PEC ZILOG
OEM XS IL
217 in stock
More Z80 SIO/2 DIP40
186 in stock
More Z80SIO 2B1 SGS THOMSON MICROELECTRONICS
51 in stock
More Z80 SIO4 PLCC
80 in stock