Z1.5SMA5927B stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More Z1.5SMA5927B TAITRON
1.5W Zener, 12V at 31.2mA, IR<1uA at 9.1V, 5%, in
10800 in stock