XCS100TQ144 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More XCS100TQ144 XILINX
816 in stock
More XCS100TQ144 XILINX
0.01,QFP
471 in stock
More XCS100TQ144 XILINX
QFP
100 in stock
More XCS100TQ144 XILINX
QFP
500PCS in stock
More XCS100TQ144 XILINX
20 in stock