XC6371C602PR stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More XC6371C602PR TOREX
Stock Europe - ROHS:NO
435 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More XC6371C602PR XILINX
430 in stock
More XC6371C602PR TOREXSEM
371 in stock
More XC6371C602PR TOREX
500 in stock
More XC6371C602PR TOREX
SOT-89-6
502 in stock