XC56L307VL150 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More XC56L307VL150 FREESCALE SEMICONDUCTOR
Original,196-MAPBGA
57428 in stock
More XC56L307VL150 XILINX
1380 in stock
More XC56L307VL150 FREESCALE
IC DSP 24BIT 150MHZ 196-MABGA
2000 in stock
More XC56L307VL150 FREESCALE
STOCK
126 in stock