XC3064-50PC84C stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More XC306450PC84C XILINX
1779 in stock
More XC3064-50PC84C XILINX
2600 in stock
More XC3064-50PC84C XIL
REFURB IN STOCK
20 in stock
More XC3064-50PC84C XILINX
PLCC
867 in stock
More XC3064-50PC84C XILINX INC
XIL,224-CELL FPGA
50 in stock
More XC3064-50PC84C XILINX
PLCC-84
2000 in stock
More XC306450PC84C XILINX
598 in stock
More XC306450PC84C XILINX
0.01,PLCC-84
863 in stock
More XC3064-50PC84C
XILINX
99700 in stock