XC3042TM-70PC84 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More XC3042TM70PC84 XILINX
1271 in stock
More XC3042-TM-70PC84 XILINX
PLCC84
100 in stock
More XC3042-TM-70PC84 XIL
43 in stock
More XC3042-TM-70PC84 XIL
PLCC84
19 in stock
More XC3042-TM-70PC84 XIL
70 in stock
More XC3042TM-70PC84 XILINX
102 in stock
More XC3042TM-70PC84 XILINX
1200 in stock
More XC3042TM-70PC84 XIL
XC3042TM-70PC84C PLCC 84PIN
54 in stock
More XC3042TM-70PC84
180 in stock
More XC3042TM70PC84 XILINX
453 in stock
Similar Parts of XC3042TM-70PC84
XC3042TM-70PC84C
65 suppliers
55483 in stock
XC3042TM-70PC84I
9 suppliers
5557 in stock