XC3042PC84-100C stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More XC3042PC84100C XILINX
960 in stock
More XC3042PC84-100C TI
560 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More XC3042PC84100C XILINX
598 in stock
More XC3042PC84-100C XILINX
0.01,PLCC-84
55 in stock
More XC3042PC84-100C
XILINX
250000 in stock
More XC3042PC84-100C XILINX
100 in stock
More XC3042PC84-100C XILINX
59 in stock
More XC3042PC84-100C
1006 in stock
More XC3042PC84-100C XILINX
06+
3000 in stock