XC3042-100IPC84 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More XC3042100IPC84 XILINX
77 in stock
More XC3042-100IPC84 XILINX
ICS STOCK
100 in stock
More XC3042-100IPC84 XILINX
144 in stock
More XC3042-100IPC84 XILINX
200 in stock