XC3030PC68-100C stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More XC3030PC68100C XILINX
1700 in stock
More XC3030PC68-100C TI/BB
186 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More XC3030PC68-100C XILINX
540 in stock
More XC3030PC68100C XILINX
598 in stock
More XC3030PC68-100C XILINX
0.01,PLCC-68
55 in stock
More XC3030PC68-100C XILINX
MODULE
50 in stock
More XC3030PC68-100C SEMIKRON
MODULE DC
20 in stock
More XC3030PC68-100C
XILINX
250000 in stock
More XC3030PC68-100C XILINX
100 in stock