XC30300A stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More XC30300A XILNX
PLCC
240 in stock
More XC30300A XILNX
PLCC
330 in stock
More XC30300A XILINX
moq required
300 in stock
More XC30300A XILNX
1500 in stock
More XC30300A XILNX
720 in stock