XC3030-100PC84I stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More XC3030100PC84I XILINX
337 in stock
More XC3030-100PC84I XILINX
1346 in stock
More XC3030-100PC84I XILINX INC
XIL,IC
55 in stock
More XC3030-100PC84I XILINX
PLCC-84
896 in stock
More XC3030-100PC84I XILINX
59 in stock
More XC3030-100PC84I XILINX
0.01,PLCC
162 in stock
More XC3030-100PC84I XILINX
PLCC-84
100 in stock
More XC3030-100PC84I XILINX
590 in stock