XC3020TM-50PC84C stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More XC3020TM50PC84C XILINX
225 in stock
More XC3020TM-50PC84C XILINX
PLCC
285 in stock
More XC3020TM-50PC84C XILINX
413 in stock
More XC3020TM-50PC84C XILINX
PLCC
51 in stock
More XC3020TM-50PC84C XILINX
50 in stock