XC3020-100PC84I stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More XC3020100PC84I XILINX
2033 in stock
More XC3020-100PC84I XILINX
1695 in stock
More XC3020-100PC84I XILINX
PLCC-84
1245 in stock
More XC3020-100PC84I XILINX
59 in stock
More XC3020-100PC84I XILINX
0.01,PLCC
124 in stock
More XC3020-100PC84I XILINX
PLCC
100 in stock
More XC3020-100PC84I XILINX
522 in stock