XC2VP50FF1148 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More XC2VP50FF1148 XILINX
1000 in stock
More XC2VP50-FF1148 XILINX
668 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More XC2VP50-FF1148
1000 in stock
More XC2VP50FF1148 XILINX
598 in stock
More XC2VP50FF1148 XILINX
0.01,BGA
699 in stock
More XC2VP50-FF1148 XILINX
52 in stock
More XC2VP50-FF1148 XILINX
BGA
500 in stock
More XC2VP50FF1148
BGA
50 in stock