XC2VP2-7FGG256C stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More XC2VP27FGG256C XILINX
158 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC2VP2-7FGG256C XILINX
BGA
105 in stock
More XC2VP2-7FGG256C XILINX
12+ in stock
More XC2VP2-7FGG256C XILINX
0.01,BGA
1000 in stock
More XC2VP2-7FGG256C XILINX
100 in stock
More XC2VP2-7FGG256C XILINX
256 in stock
More XC2VP2-7FGG256C XILINX
1269 in stock
More XC2VP2-7FGG256C
BGA
16 in stock
More XC2VP2-7FGG256C XILINX
in stock
3500 in stock