XC2V3000-FF672 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More XC2V3000FF672 XILINX
487 in stock
More XC2V3000FF672 XILINX
0.01, BGA
300 in stock
More XC2V3000FF672 XILINX
BGA
100 in stock
More XC2V3000FF672 XILINX
in stock
3500 in stock
More XC2V3000 FF672 XILINX
BGA
52 in stock
More XC2V3000FF672
52 in stock
More XC2V3000 FF672 XILINX
100 in stock