X20C16D-55 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More X20C16D-55
275 in stock
More X20C16D-55 XICOR
new parts with good quality
20 in stock
More X20C16D55 XICOR
50 in stock
More X20C16D-55 XICOR
DIP
12 in stock
More X20C16D55 XICOR
482 in stock
More X20C16D-55 XICOR
DIP
55 in stock
More X20C16D-55 XICOR
659 in stock