WR12X821JTL stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More WR12X821JTL WALSIN
820 OHM 1206 5% CHIP RESISTOR
10000 in stock
More WR12X821JTL WAL SIN
492 in stock
More WR12X821 JTL WALSIN
30000 in stock
More WR12X821JTL WALSIN
175000 in stock
More WR12X821 JTL CES
1450 in stock