WR08X8200FTL stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More WR08X8200FTL WALSIN
10000 in stock
More WR08X8200FTL KAMA
0.0000,0805 WR 820 ohm 1% T&R GP
5000 in stock
More WR08X8200FTL WALSIN
190000 in stock
More WR08X8200FTL WALSIN
CHIP RES 820R 1% 100PPM 0805 1/8W
2942 in stock
More WR08X8200FTL WALSIN
215000 in stock
More WR08X8200FTL DIV
35000 in stock