W2L14C105MAT1A stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More W2L14C105MAT1A AVX
new and original
23447 in stock
More W2L14C105MAT1A AVX/KYOCERA
CAP CERM 1UF 4V X7R 0508 20%
8000 in stock