VCC1-B3D-2M048 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
2.048MHZ XO, 50 PPM, 5X7MM, 3.3V, I-TEMP
238 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
1619 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON INTERNATIONAL INC
2429 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
2429 in stock
Similar Parts of VCC1-B3D-2M048
VCC1B3D2M0480
2 suppliers
947 in stock