UVZ1J221MPH Capacitor, Radial, 220 UF 63V stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More UVZ1J221MPH NICHICON
in stock
800 in stock
More UVZ1J221MPH NICHICON
Capacitor, Radial, 220 UF 63V
7200 in stock
More UVZ1J221MPH NIC
15000 in stock
More UVZ1J221MPH NICHICON
NEW
40 in stock
More UVZ1J221MPH
Nichicon
7200 in stock
More UVZ1J221MPH NICHICON
10000 in stock
More UVZ1J221MPH NICHICON
9500 in stock