UPL1J390MEH stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More UPL1J390MEH EA
39UF, 63V, 20%
50 in stock
More UPL1J390MEH NICHICON
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 63 V
100000 in stock