UPD70136L-12 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More UPD70136L12 NEC
12 in stock
More UPD70136L-12 5 NEC
55 in stock
More UPD70136L-12
2400 in stock
More UPD70136L-12
NEC
30000 in stock
More UPD70136L-12 NEC
PLCC
4390 in stock
More UPD70136L-12 FUJ
STOCK IN ASIA
3328 in stock
More UPD70136L-12 NEC
PLCC
3450 in stock
More UPD70136L12 NEC
20 in stock