UPB74LS42D-B stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More UPB74LS42D-B NEC
NEC - UPB74LS42D-B
21 in stock
More UPB74LS42D-B
447 in stock
More UPB74LS42D-B NEC
DIP
42 in stock
More UPB74LS42D-B NEC
DIP
200 in stock