UFB120FA40P stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More UFB120FA40P IR
IN STOCK! vpe: 10/tube
60 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More UFB120FA40P
sie
17 in stock
More UFB120FA40P TOSHIBA
MODULE DC
55 in stock
More UFB120FA40P VISHAY
400V 120A Ultrafast Double Diode SOT-227
180 in stock
More UFB120FA40P IR
0729 in stock
More UFB120FA40P
MODULE DC,TOSHIBA
55 in stock
More UFB120FA40P IR/VISH
27 in stock
More UFB120FA40P VISH/IR
50000 in stock