UCC384DPTR-12 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More UCC384DPTR-12 TEXAS INSTRUMENTS
I.C. 0.5A 12V LDO LIN NEG REG
263 in stock
More UCC384DPTR12 TI
111 in stock
1005 in stock
More UCC384DPTR-12 TI
SOIC-8
6240 in stock
LOW DROPOUT 0.5A Neg LINEAR REG
50 in stock
Similar Parts of UCC384DPTR-12
UCC384DPTR-12G4
2 suppliers
9240 in stock