TSMBJ1006C stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More TSMBJ1006C MICROSEMI
42500 in stock
More TSMBJ1006C MICRO COMMERCIAL CO
Original,DO-214AA. SMB
56980 in stock
More TSMBJ1006C MICROSEMI
62000 in stock
THYRISTOR 75V 100A SMB DO-214AA
3000 in stock