TS27C64A-20CQ stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More TS27C64A-20CQ SGS THOMPSON
IC
12 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More TS27C64A20CQ STM
IN STOCK! vpe: 13/tube/dic28
96 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More TS27C64A-20CQ STMICROELECTRONICS
16 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: (978) 304-1080
More TS27C64A-20CQ SGS/ST MICRO
28 PIN CER DIP / TUB
51 in stock
More TS27C64A-20CQ STM
MEM
51 in stock
More TS27C64A20CQ SGS
17 in stock
More TS27C64A20CQ ST
25 in stock
More TS27C64A-20CQ ST
IC EPROM 8KX8 CMOS CER 28P DIP
13 in stock
More TS27C64A-20CQ 20 STMICROE
20 in stock
12 in stock