THT10M50CF stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More THT10M50CF TAITRON
10uF, 50V, 20%, 5X11mm, 105 Deg Radial E-CAP, 2.0m
23000 in stock
More THT10M50CF TAITRON
10UF 50V 20% 5X11MM 105 DEG RADIAL E-CAP
43000 in stock