TFV3PD-3R0-KBQ stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More TFV3PD-3R0-KBQ RCD
TFV3PD 3 OHM 10% 60V 10000UF
99 in stock
More TFV3PD-3R0-KBQ RCD
89 in stock