TFPT0603L1001FP stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More TFPT0603L1001FP
Thermistors PTC 1KOHMS 1% Line
50 in stock
More TFPT0603L1001FP VISHAY DALE
PTC THERMISTOR RESISTANCE:1KOHM; RESISTANCE TOLERANCE:+/- 1
35 in stock