TAJD107M016SNJ stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More TAJD107M016SNJ AVX
5000 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More TAJD107M016SNJ AVX
6550 in stock
More TAJD107M016SNJ 4400 AVX
4400 in stock
More TAJD107M016SNJ
7500 in stock
More TAJD107M016SNJ AVX
25000 in stock
More TAJD107M016SNJ AVX
TANT SMD D CASE 100uF 20% 16V 13"T&R
22500 in stock
More TAJD107M016SNJ AVX
RoHs Compliant
20250 in stock