TAJA475M016R stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More TAJA475M016R AVX
Stock Europe - ROHS:YES
5245 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More TAJA475M016R AVX/KYOCERA
4.7 MFD
2000 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More TAJA475M016R AVX
2K PC REEL
4000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More TAJA475M016R AVX
IN STOCK
58 in stock
More TAJA475M016R
1833 in stock
More TAJA475M016R AVX
NEW&ORIGINAL
1500 in stock
More TAJA475M016R AVX
STOCK
3923 in stock
More TAJA475M016R AVX
394 in stock
More TAJA475M016R AVX
3212 in stock
More TAJA475M016R AVX
CAP TANT SMT 4.7UF 16V 20% 2K/RL
3135 in stock