T495X227M010AS4095 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More T495X227M010AS4095 KEMET
1500032 in stock
More T495X227M010AS4095 KEMET
2500 in stock
More T495X227M010AS4095 KEMET
105600 in stock
More T495X227M010AS4095
KEMET
More T495X227M010AS4095
More T495X227M010AS4095 KEMET
08+
12000 in stock
More T495X227M010AS4095 KEMET
07+
50000 in stock
More T495X227M010AS4095 KEMET
220uF/10V
80000 in stock
More T495X227M010AS4095 KEMET
40000 in stock