T494A475K010AT stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More T494A475K010AT NEMCO
9999 in stock
More T494A475K010AT KEM
10000 in stock
More T494A475K010AT KEMET
500032 in stock
More T494A475K010AT SURFACE MOUNT TANTALUM
Kemet
1320 in stock
More T494A475K010AT KEMET
1000 in stock
More T494A475K010AT
KEMET
More T494A475K010AT KEMET
SMD
7230 in stock
More T494A475K010AT KEM
4.7UF 10V 10% A LOW ESR
18000 in stock
More T494A475K010AT
More T494A475K010AT KEMET
Type: A,1206(3216 Metric)
57814 in stock