T494A225K010AS 2.2UF, 10V, TANT, EIA-SIZE A stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More T494A225K010AS NEMCO
9999 in stock
More T494A225K010AS KEMET
500032 in stock
More T494A225K010AS KEMET
290 in stock
More T494A225K010AS
KEMET
More T494A225K010AS KEMET
Capacitor
100000 in stock
More T494A225K010AS
More T494A225K010AS KEMET
Type: A,1206(3216 Metric)
57802 in stock
More T494A225K010AS KEMET
20000 in stock
More T494A225K010AS KEMET
More T494A225K010AS KEMET
45000 in stock