SYF-1A475M-RJ stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More SYF-1A475M-RJ EL
8000 in stock
More SYF-1A475M-RJ EL
4.7UF 10V J,STOCK
4000 in stock
More SYF-1A475M-RJ ELNA
0.47UF10V-0603
4000 in stock
More SYF-1A475M-RJ ELNA
120000 in stock