SUD50N03-10CP N-Channel 30-V (D-S), 175 Degrees Celcious, MOSFET PWM Optim stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More SUD50N03-10CP VISHAY
TO-252
5000 in stock
More SUD50N0310CP VISHAY
338852 in stock
More SUD50N03-10CP
50000 in stock
More SUD50N03-10CP
VISHAY
More SUD50N03-10CP V I S H A Y
TO-
50 in stock
More SUD50N03-10CP
555 in stock
More SUD50N03-10CP
10015 in stock
More SUD50N03-10CP VISHAY
In stock,PB-FREE,TO-252
45000 in stock
More SUD50N03-10CP TOS
1380 in stock
More SUD50N03-10CP VISHAY
TO-252
10027 in stock